Regulamin obowiązuje na wszystkich serwerach RUSTLand.pl

Jesteś świadkiem łamania regulaminu? Ktoś używa wspomagaczy, trolluje lub Cię obraża? Skontaktuj się z nami w grze poprzez:

/report NICK „opis sytuacji”

Chcesz się z nami skontaktować, ale niestety nie ma żadnego admina w grze? Użyj opcji:

/message „opis sytuacji”

  1. CAŁKOWITY ZAKAZ WYZYWANIA INNYCH GRACZY. (w zależności od przewinienia dostajesz ostrzeżenie w postaci mute’a na minute jeśli to nie pomoże, zostajesz wyciszony na czas uzależniony od admina/moderatora. 2/5/10/30 minut 1/12/24 godziny)
  2. PROSIMY, NIE ZABIJAJ NOWYCH GRACZY. Nowi gracze to dobro dla całego serwera, również dla Ciebie.
  3. CAŁKOWITY ZAKAZ PROPAGOWANIA NAZIZMU, FASZYZMU I KOMUNIZMU. (w formie tekstowej, obrazkowej i każdej innej) – jeśli ostrzeżenie nie pomaga gracz może dostać BANa. Gracz będący w grupie VIP zostanie z niej wykluczony.
  4. ZAKAZ UŻYWANIA JAKICHKOLWIEK PROGRAMÓW WPŁYWAJĄCYCH BEZPOŚREDNIO NA ROZGRYWKĘ (CHEATÓW). Na serwerze gramy uczciwie, pamiętaj że liczy się dobra zabawa!
  5. ZABRANIA SIĘ ODGRADZANIA/UTRUDNIANIA DOJŚCIA DO MONUMENTÓW INNYM GRACZOM (nie dotyczy koparek, walczmy o nie!). Wiemy że może jest do dla Ciebie fajna zabawa, ale swoim zachowaniem niszczysz rozgrywkę nowym graczom, przez co finalnie nie będzie kogo rajdować.
  6. ZABRANIA SIĘ REKLAMOWANIA INNYCH SERWERÓW, STRON i tym podobnych podmiotów. (Chcesz reklamę? To nam zapłać :)) kontakt przez fanpage.
  7. CAŁKOWITY ZAKAZ PODSZYWANIA SIĘ POD INNYCH GRACZY I ADMINISTRACJE. Zabronione jest również podawanie fałszywych informacji dla własnych korzyści.
  8. ZAKAZ STALKOWANIA. Wycieczki w życie prywatne graczy i administracji karane jest w ekstremalnych sytuacjach natychmiastowym banem lub w najlepszym wypadku 'mute’ na czacie na ochłonięcie!!
  9. WSZYSTKIE SPRAWY SPORNE I NIE OPISANE WYŻEJ SĄ ROZWIĄZYWANE PRZEZ ADMINISTRACJE NA PODSTAWIE SCREENÓW LUB LOGÓW Z SERWERA.

WCHODZĄC NA SERWERY ZGADZASZ SIĘ Z POWYŻSZYM.

Grupa VIP nie zwalnia Cie z przestrzegania regulaminu, nie daje ona żadnego immunitetu!

Pozdrawiam,
Administracja serwera RUSTLand.pl

Translate »